Twee IT-specialisten van PWA werken samen aan het beheer van klantomgevingen.

Moderne werkplek

Altijd en overal werken op elk apparaat, mét de vertrouwde eigen applicaties lokaal op ieder apparaat. Wij geloven in moderne werkplekken voor het MKB die nog gewoon werken zoals medewerkers dat gewend zijn. Veilig, integer en betrouwbaar, omdat onze professionals op de achtergrond regelen dat het vlekkeloos werkt. 

Lachende man in PWA-shirt staat voor een werkplaats van een kraan- en transportbedrijf met opvallende rode en blauwe voertuigen op de achtergrond.

Niet zomaar in een webbrowser

"Bij PWA vinden we dat de moderne werkplek vooral gebruiksvriendelijk moet zijn. Daarom hebben medewerkers gewoon hun eigen applicaties op hun eigen apparaat. Verbonden vanuit de cloud, op de eigen desktop of laptop zoals iedereen gewend is, natuurlijk inclusief backups, antivirus en een wachtwoordmanager."

Steph de Jong - Directeur

Twee PWA-medewerkers bespreken samen een IT-oplossing aan een laptop tijdens een overleg.

Met de voordelen vanuit de cloud

Dankzij moderne werkplekken is niemand meer gebonden aan een vaste computer of zelfs een kantoorlocatie. Wij maken mogelijk dat iedereen altijd en overal kan werken, zowel onderweg op een laptop als op kantoor vanuit een dockingstation met flexibel beschikbare (meerdere) schermen. 

 

Omdat wij nadenken over de veiligheid, integriteit en beschikbaarheid hoef jij niet mee bezig te zijn. Met onze moderne werkplekken voor het MKB voeg je de voordelen van de cloud toe aan de traditionele en gebruiksvriendelijke manier waarop mensen gewend zijn te werken.

Lachende man zit met een laptop op een trap in een kantooromgeving, terwijl een collega bovenaan de trap wegloopt.

Zonder medewerkers op te leiden

Wij combineren Microsoft 365, ons IT-beheer, de cloud én onze beveiliging tot de moderne werkplek die makkelijk werkt. Speciaal voor het MKB, zonder de noodzaak om medewerkers (opnieuw) op te leiden. Gewoon, omdat het werkt zoals zij gewend zijn. 

 

  • Eigen applicaties die werken zoals iedereen ze kent 
  • Vanuit de cloud: dus altijd en overal veilig werken 
pwa microsoft
pwa lastpass
pwa duo security
pwa sentinal one
pwa eset
pwa copilot
pwa printix
pwa logo veeam
pwa 3cx
pwa yealink
pwa jabra
pwa terra it
pwa apple
eaton logo
pwa mikrotik
pwa synology
pwa axis
Lachende man in PWA-shirt poseert buiten voor een tuin met bloemen en struiken op een zonnige dag.

Meer weten?

Laat een bericht achter en een van onze adviseurs neemt zo snel mogelijk contact op. 

 

Laptops gezocht voor jonge vrouwen in Gambia
Een laptop die hier niet meer wordt gebruikt, kan ergens anders nog van grote waarde zijn. Zeker voor jonge vrouwen in Gambia die willen doorstuderen. Daarom dragen Van der Slot, Heemskerk Automatisering, Van Kesteren Schilders en PWA samen bij aan een mooi initiatief.
Veilig en verbonden werken: waarom beveiliging, IT-beheer en connectiviteit bij elkaar horen
Werken zonder internet is voor veel organisaties bijna niet meer voor te stellen. Bestanden staan in de cloud, overleg vindt plaats via Teams en medewerkers werken ook thuis of onderweg. Als één onderdeel niet goed werkt of onvoldoende beveiligd is, merk je dat al snel in de hele organisatie.
PWA’er aan het woord: Arnaud van der Ploeg
Wie al wat langer bij PWA rondloopt, kent hem waarschijnlijk wel. Arnaud van der Ploeg (44) is namelijk al bijna 20 jaar onderdeel van het team. Samen met collega Richard is Arnaud manager van het projectenteam, maar daarnaast ook nog dagelijks bezig met projecten voor klanten.