Twee mannen in PWA-shirts bekijken samen een plattegrond of tekening op straat, met een camper en auto op de achtergrond.

Back-up en herstel

Gebruik een cloud back-up voor servers op locatie of benut onze cloud naar cloud back-up voor extra bescherming tegen gebruikersfouten en kwaadaardige hacks. Beveiligen is goed, maar een back-up werkt altijd beter. Wij herstellen bij problemen, als niets anders meer lijkt te werken. 

 

770pwabrochure2021 20210701.jpg?1752495905&focus=63.37 32

Microsoft maakt geen back-up

Microsoft 365 werkt fantastisch als cloudoplossing, maar maakt zelf geen back-up. Wij zorgen voor een cloud naar cloud back-up, om (bedrijfskritische) gegevens dubbel te beschermen.

Steph de Jong - Directeur

Man in PWA-bedrijfskleding werkt staand op een laptop in een kantoorruimte met beeldschermen en gesloten jaloezieën.

Back-ups in een beveiligde kluis

Een back-up is één, maar echt veilig is die pas als het niet meer mogelijk is om deze te wissen of aan te passen. Daarom slaan we back-ups op in een beveiligde kluis, die nog beter beschermt tegen cyberaanvallen. Het is de meest moderne oplossing voor back-up en herstel, om terug te keren naar een vorige versie als niets anders meer werkt. 


Back-ups maken we voor één computer tot aan complete serverparken. Dus gaat het om een enkele applicatie? Of een server of om bepaalde software? Onze back-up-oplossingen zijn flexibel, dus die stemmen we precies af op de behoeften. 

Man in zwart shirt werkt op een laptop aan een bureau in een modern kantoor met veel licht en groene planten.

Back-up op een andere locatie

Een fysieke server back-uppen we in de cloud, terwijl we van clouddata een back-up maken in een andere cloudomgeving. Dankzij een back-up op een andere (fysieke) locatie is data extra veilig, dus is er in de praktijk altijd een mogelijkheid tot herstel. 

  • Back-ups in een tegen cybercrime beveiligde kluis: niet te wijzigen of wissen
  • Ook cloud naar cloud back-ups voor Microsoft 365

Neem contact op

Twee mannen in bedrijfskleding lopen over een kraanterrein met imposante hijskranen en vrachtwagens op de achtergrond.

Meer weten?

Laat een bericht achter en een van onze adviseurs neemt zo snel mogelijk contact op. 

 

Anti-spam
Typ bovenstaande code over.
Zo maakt PWA onboarding écht eenvoudig
Een nieuwe medewerker start binnenkort. Je regelt een laptop, toegang tot systemen en misschien ook een mobiel nummer. Vaak blijkt dat laatste toch meer gedoe dan gedacht: verschillende providers, losse facturen en onduidelijke abonnementen. Bij PWA zorgen we dat dit proces wél soepel verloopt.
Copilot met GPT-5: wat is er nieuw in Microsoft 365?
Microsoft heeft Copilot vernieuwd met GPT-5. Deze nieuwste generatie AI gaat verder dan alleen tekst verwerken. Copilot kan ook met beeld en audio werken, houdt beter de rode draad vast en reageert merkbaar sneller. Voor organisaties betekent dit: efficiënter werken met minder handmatig werk.
PWA’er aan het woord: Perry Duivenvoorden
Van modeltreinen tot hardcore feestjes: Perry Duivenvoorden is geen doorsnee IT’er. Als technisch accountmanager en projectleider bij PWA weet hij techniek, mensen en projecten moeiteloos te verbinden. Maar wie is Perry nog meer?