IT-specialist van PWA werkt aan een beheer- en ondersteuningsvraag achter zijn werkplek.

Bescherming tegen hackers en datalekken

Beveilig software, netwerken en apparaten tegen hackers, op basis van gedrag. Niet met traditionele antivirus, maar met software die afwijkend gedrag signaleert en op basis daarvan zelfstandig maatregelen neemt. Dat is bescherming tegen hackers en datalekken zoals wij het graag inrichten. 

IT-consultant van PWA bezoekt een klant op locatie voor advies over de IT-omgeving.

Automatisch geblokkeerd

"Stel dat er in korte tijd 30 bestanden achter elkaar een nieuwe naam krijgen, terwijl de gebruiker nooit eerder vergelijkbaar gedrag heeft vertoond. Dat blokkeert onze EDR-scanner de gebruiker en de rechten, als slimme vorm van bescherming tegen hackers en datalekken."

Maurice - Directeur

Persoon werkt met een laptop voor een open patchkast vol kleurrijke netwerkkabels en knipperende lampjes.

EDR-virussscanner: powered by AI

Een traditionele virusscanner controleert systemen en netwerken dagelijks ten opzichte van een database met bekende virussen. Cybercriminelen ontwikkelen tegelijkertijd dagelijks nieuwe virussen, om de scanners steeds een stap voor te blijven. Daarom gebruiken wij in plaats daarvan een EDR-scanner.


Die vorm van antivirus en bescherming beoordeelt situaties op basis van gedrag. Dus vertoont een gebruiker of systeem afwijkend gedrag? Dan blokkeert de beveiligingssoftware uit voorzorg. Dat biedt de beste bescherming tegen hackers en datalekken. Powered by AI, waardoor de oplossing bovendien steeds slimmer wordt. 

IT-consultant van PWA presenteert een IT-oplossing tijdens een overleg met een klant.

Uitgebreide bescherming tegen hackers en datalekken

We combineren slimme antivirus, geïntegreerde multifactorauthenticatie, patch-updates voor software en geavanceerd rechtenbeheer onder medewerkers. Bovendien maken we back-ups, voor als al het andere faalt. Het resultaat? Bescherming, monitoring en opvolging door ons gekoppelde supportteam. 

 

  • Antivirus en hack-bescherming op basis van gedrag (powered by AI)
  • Directe koppeling van beveiligingssoftware met ons supportteam

Neem contact op

PWA-medewerker staat klaar om een klant te helpen aan de servicebalie.

Meer weten?

Laat een bericht achter en een van onze adviseurs neemt zo snel mogelijk contact op. 

 

In 6 stappen overstappen naar een nieuwe IT-partner
Je wilt overstappen naar een andere IT-partner, maar waar begin je? Tijdens de overstap wil je bereikbaar blijven, moeten medewerkers bij hun bestanden kunnen en wil je voorkomen dat je bedrijfsvoering wordt verstoord.
Meer dan bellen: zo slim kan zakelijke telefonie zijn
Een klant belt, jij zoekt de juiste gegevens erbij en werkt na afloop je notities bij. Dat kan slimmer. Met Telefonie Compleet van PWA koppel je zakelijke telefonie aan je digitale werkplek en maak je gebruik van slimme koppelingen en AI.
PWA’er aan het woord: Hello Wendy
Wendy is nog maar kort werkzaam bij PWA en is onze nieuwe telefoniste. Ze kent nu al alle afdelingen, weet precies naar wie ze moet doorverbinden en is altijd vrolijk, ook op een maandagochtend. Het gekke is alleen: ze drinkt geen koffie, heeft geen bureau en neemt nooit een vrije dag.