Uitgelicht: Microsoft Stream

Deze week besteden we meer aandacht aan de applicatie Microsoft Stream. Microsoft Stream is een videoplatform waar u video’s kunt uploaden en delen binnen uw organisatie in een veilige omgeving. Met deze video’s kunnen medewerkers onderling kennis delen binnen de organisatie.

 

Microsoft Stream kunt u bijvoorbeeld gebruiken om trainingsvideo’s of instructievideo’s te delen met uw werknemers en collega’s. Het is heel gemakkelijk om schermopnames te maken via Stream. Zo kunt u opnames van vergaderingen, presentaties of lessen delen met iedereen binnen de organisatie. Er kan een toets of vragenlijst worden toegevoegd aan de video. 


Wat vooral handig is aan Microsoft Stream is dat u Microsoft stream kunt indelen in verschillende kanalen en groepen. Zo kunt u gemakkelijk beheren wie de video-inhoud wel of niet kan zien.


Net zoals andere Office 365-apps werkt Microsoft Stream goed samen met bijvoorbeeld Microsoft Teams en Microsoft, OneNote en Sharepoint.

la3 9406 lilian fotografie pwa noordwijkerhout 2024 08 27.jpg?1752495911&focus=50.30 51

Meer weten?

Wil je meer weten over dit onderwerp? Laat dan een bericht voor ons achter en een van onze adviseurs neemt zo snel mogelijk contact met je op! 

 

Anti-spam
Typ bovenstaande code over.

Lees ook onze andere blogs

Terugblik: Copilot-event bij Van der Valk
Bij Van der Valk Sassenheim ontvingen we op donderdag 10 april een diverse groep PWA-klanten voor een pilot-event over Microsoft Copilot. Op het programma: presentaties, live demo en volop ruimte voor vragen. Met als afsluiter: een goed verzorgde lunch.
Hoe PWA en Copilot jouw werk makkelijker maken
Artificial Intelligence (AI) helpt ons om steeds slimmer te werken en Copilot is daar een goed voorbeeld van. De mogelijkheden zijn oneindig, maar je kunt het al heel laagdrempelig inzetten voor bijvoorbeeld het samenvatten van lange werkrapporten, het verbeteren van e-mails of het omzetten van data naar heldere visualisaties. In deze blog vertellen we jou hoe jij Copilot kunt inzetten en hoe PWA daarin een rol kan spelen.
PWA’er aan het woord: Alex Obbes
PWA’s Alex Obbes (23) uit Leiderdorp werkt als supportmedewerker in de buitendienst. De vrijheid in deze rol vindt hij het allerfijnst. Geen dag is hetzelfde: hij lost IT-problemen op bij klanten op locatie en leert steeds weer iets nieuws. In de zomer verruilt hij de laptop graag voor het roer. Hij is dan het liefst met vrienden op het water te vinden. Maar wie is Alex nog meer?